Recover My Photos PROFESSIONAL by GetData Ltd - Odzyskiwanie zdjęć View larger

Recover My Photos PROFESSIONAL by GetData Ltd - Odzyskiwanie zdjęć

creamsoft-007

New product

Producent GetData Ltd. - Odzyskiwanie utraconych zdjęć, filmów lub muzyki z dysku, aparatów, kamer. Także z uszkodzonych kart pamięci. Ratowanie cennych wspomnień.
Licencja nigdy nie wygasa. Wersja elektroniczna.

More details

175,00 zł tax incl.

More info

Odzyskiwanie zdjęć, filmów, muzyki, kart pamięci®

"Moja karta pamięci nie może być odczytana! Wszystkie zdjęcia przepadły... Ratunku!"
Nie panikuj, prawdopodobnie możesz je odzyskać!

Recover My Photos to tańsza wersja programu Recover My Files. Jest bardziej wyspecjalizowany, gdyż odzyskuje dane multimedialne: zdjęcia, filmy, muzykę z dysków oraz kart pamięci aparatów cyfrowych.

Program jest szybki w działaniu i prosty w użyciu. Do korzystania z niego i odzyskiwania zdjęć nie są potrzebne żadne techniczne umiejętności. Umożliwia odzyskiwanie zdjęć, filmów, muzyki z kart compact flash, smart media, secure digital i innych kart pamięci lub urządzeń przechowywania danych, np. dysku twardego. Producent: GetData

Uwaga! Program po polsku. Bezpłatna wersja testowa pozwala na wyszukanie i zobaczenie utraconych plików. Po zakupie licencji można je zapisać. Wersja elektroniczna bez CD, opakowania, instrukcji drukowanej.

Najważniejsze funkcje programu

Odzyskiwanie utraconych zdjęć, filmów i muzyki z programem Recover My Photos jest bardzo proste. Tak proste jak 1-2-3!
Wykonaj te kilka prostych kroków:

1. Pobierz i zainstaluj Recover My Photos na swoim komputerze.

2. Podłącz aparat fotograficzny do PC lub umieść kartę pamięci w czytniku.

3. Uruchom Recover My Photos i przeszukaj z jego pomocą kartę pamięci lub nawet swój dysk twardy.
Następnie... Przeglądaj utracone wcześniej pliki w oknie podglądu!

4. Jeśli widzisz na podglądzie pliki, które chcesz odzyskać, zamów klucz aktywacyjny przez nasz
bezpieczny serwer i odblokuj funkcję zapisu odzyskanych plików!

 

Większość aparatów cyfrowych czy kamer nie usuwa plików zdjęć z kart pamięci, gdy są one usuwane w urządzeniu lub gdy używana jest komenda formatowania. Można je więc odzyskać.

Usunięte pliki, zdjęcia, filmy można odzyskać!

Większość aparatów cyfrowych czy kamer nie usuwa plików zdjęć z kart pamięci, gdy są one usuwane w urządzeniu lub gdy używana jest komenda formatowania. Można je więc odzyskać. Jeśli natomiast Twoja karta pamięci jest uszkodzona i urządzenie wyświetla komunikat "Karta nie jest sformatowana. Czy chcesz sformatować teraz?" to odzyskanie zdjęć zazwyczaj jest nadal możliwe. Recover My Photos potrafi przeszukać kartę pamięci na bardzo niskim poziomie i wyświetlić usunięte zdjęcia, które można następnie odzyskać.

Recover My Photos współpracuje z wieloma typami bezpośrednich połączeń z aparatami i kamerami, dla których udostępniana jest litera dysku w komputerze. Jeśli Twój aparat nie jest wyświetlany w postaci nowej litery dysku, możesz użyć czytnika kart i w ten sposób odzyskać pliki zdjęć, filmów, muzyki, znajdujące się na karcie lub dysku

Współpraca z wieloma urządzeniami, kartami pamięci, dyskami, aparatami i kamerami

Recover My Photos współpracuje z wieloma typami bezpośrednich połączeń z aparatami i kamerami, dla których udostępniana jest litera dysku w komputerze. Jeśli Twój aparat nie jest wyświetlany w postaci nowej litery dysku, możesz użyć czytnika kart i w ten sposób odzyskać pliki zdjęć, filmów, muzyki, znajdujące się na karcie lub dysku.

Recover My Photos potrafi zapisywać odzyskiwane pliki bezpośrednio na płycie CD lub DVD. Co najważniejsze, jest to bezpieczny proces dla odzyskiwanych danych, gdyż nie powoduje zapisu żadnych informacji na dysku, który jest przedmiotem odzyskiwania.

Bezpieczne odzyskiwanie z zapisem na nośnik CD/DVD

Jeśli odzyskiwane dane byłyby zapisywane na dysku, z którego są odzyskiwane pliki, mogło by to spowodować utratę informacji o plikach, które można odzyskać. Dlatego Recover My Photos potrafi zapisywać odzyskiwane pliki bezpośrednio na płycie CD lub DVD. Co najważniejsze, jest to bezpieczny proces dla odzyskiwanych danych, gdyż nie powoduje zapisu żadnych informacji na dysku, który jest przedmiotem odzyskiwania.

Recover My Photos jest szybki w działaniu i prosty w użyciu. Do korzystania z niego i odzyskiwania zdjęć lub innych plików multimedialnych nie są potrzebne żadne techniczne umiejętności. Umożliwia odzyskiwanie zdjęć, filmów, muzyki z kart compact flash, smart media, secure digital i innych kart pamięci lub urządzeń przechowywania danych, np. dysku twardego. Można odzyskiwać pliki JPG, PNG, Corel i wiele innych, jak również pliki filmów i muzyki.

Wiele typów odzyskiwanych formatów multimediów

Recover My Photos jest szybki w działaniu i prosty w użyciu. Do korzystania z niego i odzyskiwania zdjęć lub innych plików multimedialnych nie są potrzebne żadne techniczne umiejętności. Umożliwia odzyskiwanie zdjęć, filmów, muzyki z kart compact flash, smart media, secure digital i innych kart pamięci lub urządzeń przechowywania danych, np. dysku twardego. Można odzyskiwać pliki JPG, PNG, Corel i wiele innych, jak również pliki filmów i muzyki.