Recover My Files 5 Standard by GetData Ltd - Odzyskiwanie plików View larger

Recover My Files 5 Standard by GetData Ltd - Odzyskiwanie plików

creamsoft-006

New product

Producent GetData Ltd. - Odzyskiwanie plików usuniętych z kosza lub utraconych z powodu wirusa, formatowania dysku, reinstalacji Windows lub awarii.
Licencja nigdy nie wygasa. Wersja elektroniczna.

More details

307,00 zł tax incl.

More info

program do odzyskiwania danych dla Windows®

Potrzebujesz odzyskać pliki usunięte z kosza albo znajdujące się na sformatowanym dysku? A może przypadkiem skasowała się partycja? Albo zawieszenie lub reinstalacja Windows skasowały ważne pliki lub zaatakował wirus? Popsuła się struktura RAID i straciłeś dostęp do plików? Recover My Files to program do odzyskiwania danych, który może przywrócić te pliki!

Recover My Files jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu. Nie musisz posiadać specjalnej wiedzy do jego obsługi i odzyskiwania danych. Możesz go użyć do odzyskania danych z twardych dysków, ale również z dyskietek, kart pamięci, paluszków USB lub innych urządzeń. Z pomocą Recover My Files odzyskasz utracone pliki i zawarte w nich ważne dane lub utracone w skasowanych plikach wspomnienia. Producent: GetData

"Recover My Files podejmuje znacznie większe wysiłki podczas wyszukiwania utraconych plików niż jakikolwiek inny program. Można by pomyśleć, że w związku z tym używanie go wymaga jakiejś specjalnej wiedzy i jest trudne, ale tak nie jest! Recover My Files jest wyjątkowo prosty w obsłudze i robi wszystko samodzielnie. Nie można chcieć nic więcej!" - Top Ten Reviews

Najważniejsze funkcje programu

Recover My Files - Program do odzyskiwania danych   Funkcja  
Odzyskiwanie plików usuniętych nawet z kosza Windows X
Odzyskiwanie plików po przypadkowym formacie, nawet po reinstalacji Windows X
Odzyskiwanie dysku po awarii sprzętu (np. dysku twardego) X
Odzyskiwanie plików po błędzie tworzenia partycji albo usunięciu partycji X
Odczyt danych z dysków twardych bez partycji X
Odzyskiwanie danych z uszkodzonych logicznie dysków RAID X
Odzyskiwanie dokumentów, zdjęć, filmów, muzyki, emaili i innych plików X
Odzyskiwanie z dysku twardego, kart pamięci, urządzeń USB, napędów ZIP, dyskietek i innych X

Przeszukaj swój dysk i przeglądaj pliki, które mogą być odzyskane. Jeśli widzisz usunięte pliki, to ich usunięcie jest już w tym momencie bardzo łatwe. Bezpłatna wersja testowa pozwala na wyszukanie i zobaczenie utraconych plików.

Bezstresowe odzyskiwanie plików i danych

Nie trać czasu i pieniędzy na inne programy zastanawiając się, czy poradzą sobie one z odzyskaniem Twoich plików. Po prostu pobierz Recover My Files bezpłatnie. Przeszukaj swój dysk i przeglądaj pliki, które mogą być odzyskane. Jeśli widzisz usunięte pliki, to ich usunięcie jest już w tym momencie bardzo łatwe. Bezpłatna wersja testowa pozwala na wyszukanie i zobaczenie utraconych plików. Po zakupie licencji można je zapisać na innym nośniku. Proszę pamiętać, aby na dysku/nośniku, z którego są odzyskiwane dane, nie wykonywać żadnych operacji zapisu.


download

program do odzyskiwania danych, który może przywrócić pliki usunięte z kosza, po przypadkowym formacie, a nawet po reinstalacji Windows, awarii sprzętu czy systemu, ataku wirusa lub trojana, utracone po odcięciu zasilania, zawieszeniu się systemu, po błędzie tworzenia partycji albo usunięciu partycji. Program potrafi odzyskiwać dokumenty, zdjęcia, filmy, muzykę, archiwa (np. ZIP) emaile i wiele innych typów plików. Recover My Files jest kompatybilny z Windows 98/ME/2000/2003/XP/Vista/Windows 7/Windows 8 i współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 i NTFS5, a w wersji Professional również z HFS, HFS+ (Mac), dyskami RAID oraz obrazami systemów plików.

Odzyskiwanie utraconych plików - łatwo i samodzielnie

Recover My Files to program do odzyskiwania danych, który może przywrócić pliki usunięte z kosza, po przypadkowym formacie, a nawet po reinstalacji Windows, awarii sprzętu czy systemu, ataku wirusa lub trojana, utracone po odcięciu zasilania, zawieszeniu się systemu, po błędzie tworzenia partycji albo usunięciu partycji. Program potrafi odzyskiwać dokumenty, zdjęcia, filmy, muzykę, archiwa (np. ZIP) emaile i wiele innych typów plików. Recover My Files jest kompatybilny z Windows 98/ME/2000/2003/XP/Vista/Windows 7/8 i współpracuje z systemami plików FAT 12, FAT 16, FAT 32, FAT 64 (exFAT), NTFS3, NTFS4 i NTFS5, a w wersji Professional również z HFS, HFS+ (Mac), dyskami RAID oraz obrazami systemów plików.


download

jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu. Do odzyskiwania danych i plików z tym programem nie jest potrzebna żadna specjalna wiedza. Możesz użyć programu do odzyskania danych z twardych dysków, struktur RAID, ale również z klasycznych dyskietek i ZIP, kart pamięci, paluszków USB lub innych urządzeń z systemami plików.

Odzyskiwanie dysków, kart pamięci, USB, RAID

Recover My Files jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu. Do odzyskiwania danych i plików z tym programem nie jest potrzebna żadna specjalna wiedza. Możesz użyć programu do odzyskania danych z twardych dysków, struktur RAID, ale również z klasycznych dyskietek i ZIP, kart pamięci, paluszków USB lub innych urządzeń z systemami plików. Z pomocą "Recover My Files" odzyskasz utracone pliki i zawarte w nich ważne dane lub utracone w skasowanych plikach wspomnienia.


download

Recover My Files potrafi skanować dane na bardzo niskim poziomie, aby namierzyć utracone pliki poprzez ich wewnętrzną strukturę. Pozwala to programowi odzyskiwać pliki, o których istnieniu inne programy do odzyskiwania danych w ogóle nie mają pojęcia

Zaawansowane metody dogłębnego skanowania dysków

Usunięcie plików rzadko oznacza faktyczne skasowanie ich zawartości. Nawet gdy informacja o pliku w systemie Windows jest zniszczona, Recover My Files potrafi skanować dane na bardzo niskim poziomie, aby "namierzyć" utracone pliki poprzez ich wewnętrzną strukturę. Pozwala to programowi odzyskiwać pliki, o których istnieniu inne programy do odzyskiwania danych w ogóle nie mają pojęcia! Jako użytkownik pełnej wersji z własnym kluczem licencyjnym masz prawo do bezterminowego użytkowania programu i bezpłatnych aktualizacji do nowych wersji w ramach głównego numeru wersji programu.


download

Opinia użytkownika, któremu program uratował gigabajty plików

"Jestem grafikiem pracującym na zlecenia i projektantem serwisów internetowych. Używałem zewnętrznego dysku Western Digital do zapisu wszystkich moich prac wykonywanych w Adobe Illustratorze, Photoshopie, Fireworks, Flashu i innych, jak również rachunków, umów, plików Worda, Excela, baz danych, a także prywatnych zdjęć z podróży, które uwielbiam. W piątek... utraciłem cały dysk i całą jego zawartość. Mówię tutaj o 130 GB danych! Nie mogłem spać i pracowałem nad odzyskaniem danych przez ponad 34 godziny... W końcu pobrałem Recover My Files w niedzielę w akcie rozpaczy i ten program odzyskał 100% moich danych! Dysk miał uszkodzony MBR, a ja nawet formatowałem ten dysk w swojej rozpaczy. Mimo to, Wasz program odzyskał 100% danych, a zastanawiałem się już, czy to koniec mojej działalności jako projektanta. W chwili zwątpienia miałem myśl, aby udać się do specjalisty od odzyskiwania danych, zadzwoniłem tam, ale cena tej usługi wynosiła dobre kilka tysięcy. Wasz program po prostu uchronił " mnie od bezpowrotnej utraty bezcennych danych i osobistych plików. Dziękuję! Arkadiusz Kosiba