DownloadStudio - szybkie pobieranie

cream-005

New product

Producent Conceiva Ltd. Program przyspieszający pobieranie plików z sieci, również całych stron WWW i kanałów RSS. Przyspiesza pobieranie nawet do 500%.
Licencja nigdy nie wygasa. Wersja elektroniczna.

More details

99,00 zł tax incl.

More info

Menedżer pobierania, który przyspiesza ściąganie plików

DownloadStudio to bardzo popularny wśród użytkowników Internetu program do zarządzania pobieraniem plików z sieci Internet, który pozwala na szybkie i wygodne ściąganie programów, gier, filmów, animacji flash, muzyki, zdjęć, strumieniowego audio i wideo (np. z YouTube), dokumentów, kanałów RSS, blogów, podcast-ów, kompletnych stron WWW, serwisów FTP i innych.

DownloadStudio to program autorstwa firmy Conceiva Ltd. Przygotowany w wersji polskojęzycznej, dostępny jest obecnie dla użytkowników z Polski w sklepie Cream Software.

DownloadStudio posiada więcej funkcji niż jakikolwiek inny program menedżera pobierania plików. Dwanaście wyspecjalizowanych, łatwych w użyciu narzędzi pozwoli Ci na pobranie dowolnego pliku z sieci. Łatwe pobieranie z Megaupload, Youtube, Google, Yahoo, MySpace i wielu innych.

12 narzędzi pobierania różnych plików, pobieranie z Youtube i innych!

To o 6 więcej niż w jakimkolwiek innym programie podobnego typu. W skrócie oznacza to, że DownloadStudio może pobierać znacznie więcej różnych typów plików. Łatwe pobieranie z YouTube, Dailymotion, Youku, NicoVideo, Ustream.tv, Metacafe, Google Video, Yahoo, Vimeo, Veoh, Say-move.org, Jokeroo, Momovideo, Break, Himado, Twitter Vine, Mixi i wielu innych.


Szybkość i pewność działania

Download Studio Speed TestWysoka wydajność, wiele jednoczesnych połączeń, automatyczne wznawianie zerwanych sesji pobierania plików, pozwalają na przyspieszenie pobierania od pięciu do dziesięciu razy! DownloadStudio został przetestowany w porównaniu do wszystkich innych popularnych programów typu downloader oraz przeglądarek. Po pobraniu ponad 10.000 plików z ponad 300 różnych serwisów internetowych rozrzuconych po całym świecie okazało się, że DownloadStudio oferował najszybsze pobieranie plików - w wielu przypadkach nawet więcej niż 50% szybsze niż inne programy i 5 krotnie szybsze niż przeglądarki internetowe. To miażdżący wynik! Dlaczego więc tracisz czas czekając na pobranie plików w przeglądarce lub innych downloaderach? Wypróbuj DownloadStudio teraz!


Wygodny interfejs programu i brak reklam

Brak reklam i spywareDownloadStudio jest uznawany za jeden z najbardziej intuicyjnych i najładniejszych menedżerów pobierania plików. W odróżnieniu od większości innych programów downloader, DownloadStudio nie zawiera żadnych reklam, malware, spyware, pasków przeglądarek, pluginów i innych dodatków od firm trzecich. Otrzymujesz po prostu ultra-szybkie narzędzie do pobierania plików i żadnych śmieci.


Pełne wsparcie dla prokołów internetowych i przeglądarek

download studio browser integrationDownloadStudio może pobierać przez HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RSS, RDF, ATOM, SHOUTcast, podcast. Współpracuje z wszystkimi popularnymi przeglądarkami, integrując się z kliknięciami w przeglądarkach. Dotyczy to np. Google Chrome, Firefox, Internet Explorer and Opera. Kliknięcia pobierania plików w przeglądarkach są przesyłane do DownloadStudio, a program z "prędkością światła" pobiera wskazane pliki. DS. integruje się również z menu kontekstowym przeglądarek, a ustawienia programu pozwalają w pełni kontrolować sposób integracji.